Послуги

Наша студія пропонує широкий спектр послуг з дизайну інтер'єру та екстер'єру, які можуть перетворити ваш будинок або офіс в ідеальне місце для роботи, відпочинку або розваг.

Планування простору

Ми створюємо кращі інтер’єрни завдяки плануванню простору - надзвичайно важливо для успішного дизайну інтер'єру вашого будинку чи офісу.

Ми накопичили потужний досвід як в управлінні, так і в завершенні будь-якого типу будівництва, а також у виборі правильних постачальників і субпідрядників. На сьогоднішній день з нашим досвідом ми знаємо як мінімізувати додаткові витрати, завершуючи етап кожного проекту за графіком та реалізовуючи проект вчасно та з побажаннями клієнтами.

Наші роботи

Дизайн фен-шуй

Маючи багаторічний досвід, ми зможемо допомогти вам спроектувати ваш інтер’єр відповідно до старовинної філософії фен-шуй, заощаджуючи час.

Фен-шуй - китайська теорія про великий баланс, в основі якої лежить пошук гармонії в собі і навколишньому світі, - давно і міцно увійшла в західну культуру. На практиці це вчення застосовують при будівництві, ремонті та перепланування житла і офісних приміщень. Ми втілимо основні правила організації простору по фен-шуй в ваш дизайн.

Наші роботи

Декоративні послуги

Ми будемо раді допомогти вам змінити внутрішній вигляд вашого будинку, не витрачаючи занадто багато грошей на дизайн інтер’єру.

За допомогою даної послуги, дизайн вашого будинку стане унікальним. Ми зможемо виконати ваш проект набагато ефективніше!

Наші роботи

Дизайн інтер'єру

Ми розробляємо та впроваджуємо для вас найкращі концепції дизайну інтер’єру, щоб ви та всі ваші гості змогли насолодитися неповторною атмосферою вашого будинку.

Ми відповідально відносимось до своєї роботи! Розробимо дизайн вашого житла якісно, професійно з усіма побажаннями.

Наші роботи

Консультації

Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання, що стосується дизайну інтер’єру. Зателефонуйте і ми організуємо безкоштовну консультацію.

Кожного дня до нас телефонують люди в яких є питання стосовно дизайну квартир, будинків. Після якісно наданої консультації, більшість в подальшому стають нашими клієнтами.

Наші роботи

Дизайн екстер'єру

Ми об'єднуємось з вами, щоб створити ваш ідеальний план дизайну екстер'єру. Наші експертні поради та рішення дозволять скласти план для задоволення ваших потреб.

Послуга “дизайн екстер’єру” для тих, хто хоче надати свому будинку індивідуальності та особливого стилю. Якщо у Вас є архітектурні креслення вашого майбутнього будинку і Ви бажаєте побачити як він буде виглядати в реальності – Ви можете скористатись цією послугою. Ми беремо існуючий фасад будинку та перевтілюємо його відповідно до Ваших побажань та наших ідей. .

Наші роботи

Ми втілимо в життя всі Ваші побажання.
Розкажіть більше про ваш проект!

Наші контакти